Młodzież z klas I i II szkół średnich przygotowuje się do sakramentu bierzmowania, poprzez katechezę szkolną i spotkania parafialne. Osoby dorosłe, które chcą przystąpić do Bierzmowania, proszone są o kontakt z proboszczem.
Termin Bierzmowania w 2027 roku będzie wyznaczony przez Księdza Biskupa.
