• Dzieci zapraszamy na Mszę św. w niedzielę o godz. 11:00 i w środę o godz. 18:00.
  • W czwartek o godz. 18:00, Pan mecenas zaprasza na ostatni przed wakacjami, dyżur w kancelarii parafialnej.
  • Rodziców dzieci z klas drugich z naszej parafii, zapraszam na spotkania rodzinne z proboszczem, w celu zapisania dzieci na przygotowania do I Komunii. Przypominam, że przygotowanie do sakramentów odbywa się w parafii, a nie w szkole. Spotkania można umawiać mailowo: parafia@wnmp.gliwice.pl lub telefonicznie: 601 47 47 20. Zapisy trwają do końca czerwca.
  • Młodzież przygotowującą się do bierzmowania z klas I, zapraszam na Mszę św. i spotkanie w piątek (12.06) o godz. 18:00.
  • W przyszłą niedzielę kazania wygłosi i będzie błogosławił, po wszystkich Mszach Św., o. neoprezbiter Stanisław Stańczyk CSsR. 
  • Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na nasze seminarium duchowne, a przed kościołem zbiórka do puszek, na Świątynię Opatrzności Bożej. Kolekta za tydzień będzie inwestycyjna. Bóg zapłać za złożone ofiary, także przekazane na konto parafii.